školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2011

20.2.24.2. Dílna Dílna butó s Sumako Koseki
18.2. Dílna Dílna Lomografie
17.2. Screenlab Napalmed / Vj Melodyha A-v performance, křest MC
14.2. Diskuse Místa a krajiny diskuze s projekcí
10.2. Performance Kateřina Zochová, David Landa / Veronika Vlková, Antonín Koutný, Vj Kolouch A-v performance
8.2.3.3.7.2. Hlavní Galerie Jan Prošek a Jan Krtička - Výlet a Médium proměny kurátor Vladimír Havlík
6.2. Koncert Ryu Hankil psaci stroje, budíky a další vibrace...
27.1. Performance Nula.cc: 55505 pareidolia (usa) / David Možný (cz)
23.1. Koncert Matthew Ostrowski / George Cremaschi (usa)
20.1. Projekce J.-L. Godard: Socialismus
17.1. Performance Narozeniny neumění Kulinářská oslava
13.1. Dílna Inside Kru: DJ School
11.1.22.2.10.1. Bilý nástěnka Alena Foustková – Reflexe aneb Hledejte Vendulu Proměna knih jako "kontejnerů informací"
11.1.4.2.10.1. Hlavní Galerie Lukáš Hájek výstava

2010

19.12. Performance Pečetní prsteny Josefa P. Antický hrdina Josef Palivec
17.12. Prezentace Místa počinu - vánoční besídka křest knihy
14.12.7.1.13.12. Hlavní Galerie U dUbU tU bUdU Skupinová výstava
6.12. Screenlab Kryštof Pešek Projekce a setkání s autorem
3.12. Dílna Dílna na sítotisk skupina Kredence
2.12. Koncert Rühl/Hoelzl/Blažíček + Palacký/Graham Improvizace
29.11. Prezentace Máchovo pirátské rádio poezie Marné volání. 200 let K. H. Máchy
26.11. Projekce Saul Levine - 8 mm filmy autorská projekce
26.11.22.12.25.11. Šedý pokoj Hannes Hoelzl - W-O-W Instalace
25.11. Performance Mikroloops - Fear and Trembling Host: Yan Jun (China)
21.11. Koncert Seijiro Murayama - solo
20.11. Koncert Simon Whetham a Michael Delia Field recordings, akusmatická hudba
19.11.21.11. Dílna Seijiro Murayama - workshop Dílna improvizace
18.11. Projekce Dva filmy o naslouchání Uvádí Pavel Klusák
15.11. Autorské čtení Petr Demetz - čtení v Praze Autorské čtení, setkání s autorem
10.11. Projekce Dana Plays - Exquisit Corpses Autorská projekce a prezentace
9.11.9.12.8.11. Hlavní Galerie Kateřina Závodová - Intervaly Instalace
6.11. Koncert Dafna Naphtali Koncert pro hlas a elektroniku
5.11. Koncert Opera Skutečnost Trilogie Obilní trh
1.11. Prezentace City Means - město plné návratů Křest knihy
31.10. Koncert Okkyung Lee cello
30.10. Koncert Mio-Mio Zbojníci - Instantná komorná temná romantická opera
23.10. Koncert Tembryo Křest alba
21.10. Projekce Viktor Takáč diskuze s projekcí
19.10.10.11.18.10. Šedý pokoj Robert Piotrowicz - Prometeul 2 Zvuková instalace se zpětnou vazbou
15.10. Prezentace Radim Peško
14.10. Performance Michael Vorfeld - Light Bulb Music
12.10.3.11.11.10. Hlavní Galerie Jan Brož - Svatozář o auře a její apropriaci
7.10. Performance Ondřej Lipovský - Trojjazz Festival Příští vlna
4.10. Koncert Robert Piotrowicz / Valerio Tricoli koncert současné hudby
23.9. Koncert Noisy People: Improvising a musical life DVD projekce + koncert Tim Perkis / George Cremaschi
20.9. Koncert The International Nothing Kai Fagaschinski / Michael Thieke
16.9. Koncert Hugh Livingston Please Be Seated-Koncert, performance, workshop
11.9. Dílna Hlasohled
9.9. Koncert Alexandr Vatagin / Georgij Bagdasarov
8.9. Dílna Kurzy zpěvu

Stránky