školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2014

9.4. Přednáška E. László, S. Grof, P. Russel: Revoluce vědomí Přednáší: David Frank
3.4.30.4.3.4. Hlavní Galerie Marie Ladrová, Ondřej Vavrečka Kurz všeobecného plánování
26.3. Ervin László: akášické paradigma Přednášející: Jiří Zemánek
20.3. Projekce Jan Smutný Autorská videoprojekce & čtení
19.3. Projekce Stanislav a Christina Grofovi-holotropní stavy vědomí.
9.3. Koncert Piotr Tkacz & Patryk Lichota + k?est alba Federsel & Mäkelä
7.3.28.3.6.3. Hlavní Galerie The Bureau of Melodramatic Research: Cizí vášně Kurátor: František Zachoval
27.2. Rodinné záznamy večer v rámci projektu Děda
23.2. Pavel Zlámal; Benedict Anderson The Band volná improvizace +
22.2. Mezigenerační fotomaraton Galerie E a Galerie Školská 28
21.2. Performance Behind the Voice: Myriam Van Imschoot, Toine Horvers, Doreen Kutzke, Marcus Bergner, studenti Ateliéru Intermédia III. AVU připravil: Marcus Bergner
20.2. Těsto našich babiček Večer projektu Děda
13.2. Koncert Héctor Rey; E CONVERSO volná improvizace
12.2. Přednáška Semínka svobody a hnutí za potravinovou suverenitu
31.1.31.3.10.2. Bilý nástěnka Opakovat se nebude Yveta Buchtová
31.1.27.2.10.2. Děda Odborná spolupráce: Josef Moucha
30.1. Přednáška Paul H.Ray a evoluce kultury globální moudrosti Kulturně tvůrčí: přednáší Jiří Zemánek
29.1. Autorské čtení Ajznbony (pražská otázka nádražní) tichý večer o halasících vlacích
23.1. Koncert Angélica Castelló & Dafne Vicente-Sandoval; Ivan Palacký & Petr Vrba elektroakustická improvizace
22.1. Projekce Jan Pfeiffer - autorská videoprojekce
16.1. Lucie Vítková Ideas and Techniques
15.1. Projekce Listening to the Movement of People Working kino-ucho
14.1.29.1.13.1. Performance Tichá pole cestou z práce poslechová instalace

2013

15.12. Pro děti Představ si Porcelánová dílna s Antonínem Tomáškem a Radkou Jahnovou
14.12. Pro děti Představ si Porcelánová dílna s Antonínem Tomáškem a Radkou Jahnovou
13.12. Pro děti Skřítci Stínové loutkové představení
13.12.15.12. Koncert II. Vánoční bazar slavnost světla
12.12. Projekce Pavla Sceranková - autorská videoprojekce
4.12. Elektroakustické kompozice Koncert studentů New York University
2.12. Koncert Bryan Eubanks/Xavier Lopez & Fuck It Duet elektroakustická improvizace
28.11. Prezentace David Gatten, Erin Espelie autorská 16mm projekce a videoprojekce
25.11. Koncert James Wyness; Biliana Voutchkova & Michael Thieke volná improvizace
23.11. Dílna Kinoaparát.cz: Dílna aplikované optiky a akustiky
18.11. Koncert Zvony proti mlze & Tarnovski volná improvizace
12.11. Bilý nástěnka Particip č. 173, popiska nástěnky Tomáš Vaněk
12.11.5.12.11.11. Hlavní Galerie James Wyness: Listening Environments Kurátorka: Veronika Resslová
10.11. Dílna Dílna zvukových efektů s Pavlem Huckem
6.11. Koncert Igor a Ivan Buharov ...opět v Praze !
24.10. Koncert Bergljot (NOR/CZ) + Škvíry & spoje (SK/CZ) improvizace, minimalismus, ambient, noise
24.10. Křest CD Zápočty portréty ulic
21.10. Přednáška Magda Stanová Dáma se dvěma hlavami
17.10. Projekce Numbers (Shadow) Toward The Projector Marcus Bergner - autorská filmová a video projekce
9.10. Koncert Návrh na změnu partitury, 2013 Jolana Havelková & Lucie Vítková
4.10. Dílna Nový Babylon zvuková procházka po pražském okolí
3.10. Koncert inien & The Astronomical Unit volná improvizace
3.10.31.10.2.10. Bilý nástěnka Thomas Winkler
3.10.31.10.2.10. Hlavní Galerie Magda Stanová Ve stínu fotografie
29.9. Koncert Zvukem do zdi festival volné improvizace
28.9. Autorské čtení Meziuchy/Betweentheears poslechová seance pro sluchátka
21.9. Performance Slavnost 9 zahrad sousedská slavnost v rámci Zažít město jinak

Stránky