školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Archiv

2012

13.12. Vánoční bazar Jamie Drouin solo performance
13.12. Vánoční bazar Forgotten Works - zapomenutá kapela  Flao YG  Milan Guštar - křest CD a přednáška
13.12.15.12. Vánoční bazar Vánoční bazar knižní a design miniveletrhbazarblešák
6.12. Koncert As deafness increases (NOR) + The Pololáníks (CZ) volná improvizace
6.12.8.2.6.12. Bilý nástěnka Suvenýry z Prahy Balázs Antal, László Hatházi: Návrh na kubistický produkt
4.12.18.12.3.12. Hlavní Galerie Jamie Drouin: Handfuls of Vapor site-specific instalace
26.11. Koncert Christian Weber (kontrabas) & noid (cello) + Jamie Drouin Trio volná improvizace
25.11. Koncert Jiří Durman & Miroslav Posejpal; host: Mikoláš Chadima 15 + 25 + MCH
22.11. Přednáška Martin Howse Psychogeofyzika: archeologie, geofyzika a psychogeografie
21.11. Performance Ptakomluva a žabomluva - Vít Zavadil !Galerie VŠUP! přednáška a křest CD
16.11. Prezentace Výprava do Jenštejna Jana Doležalová, Štěpán Plátek a hosté
15.11. Diskuse Autorská prohlídka výstavy & umění v sadech Jana Doležalová, Štěpán Plátek, Jan Freiberg, Lenka Dolanová, Michal Kindernay
13.11.23.11. Bilý nástěnka Nikola Ivanov
11.11. Pro děti Svatomartinské vyprávění dešťové hole Ondřej a Karolína Tiší
6.11.23.11.5.11. Hlavní Galerie Jana Doležalová, Štěpán Plátek: Agrosquatting Kurátor: Pavel Humhal
21.10. Pro děti Rodinné zvukohraní a zvukomalování Tomáš Dvořák (Floex), Markéta Lisá, Jana Matulová, Ridina Ahmedová
11.10. Koncert The Meanderthal Hearn Gadbois/Marold Langer- Philippsen/Richard Mader
5.10. Koncert Zvuky z dílny prezentace výsledků dílen
5.10.2.11.4.10. Performance Koberce, záclony: výhybka Ivan Palacký a Filip Cenek
2.10. Diskuse Krajiny lignitových mračen Představení uměleckého výzkumu o zvukových krajinách několika evropských povrchových dolů a diskuze ke kontextům
1.10.31.10.1.10. Bilý nástěnka Jan Šalda: Z ladu háv
1.10.5.10. Dílna Udo Noll: Radio Spaces Sounds of Europe: SoundLab Prague
1.10.5.10. Dílna Sound Lines/Drawing Scores tvůrčí dílna s Johnem a Evelyn Grzinich
1.10.5.10. Dílna Els Viaene: Sound as Space Sounds of Europe: SoundLab Prague
20.9. Koncert Martin Alaçam & Michael Delia & Lucy Fillery-Murphy 10 let dua delia/alaçam
11.9.30.9.10.9. Hlavní Galerie Onomatopoeia Sound Location and Aspect Films/Sound Postcards/Maysea - John Grzinich a Emiter
8.9. Prezentace Benefiční dražba pro školu v kambodžském Puoku
6.9. Koncert Strotter Inst. + Phaerentz + Bagdasarov gramofonový trojboj
4.8.31.8. Je zavřeno Galerie je během srpna zavřená
25.7.3.8.24.7. Hlavní Galerie Synestezie Rozšířená percepce nevidomých a slabozrakých
24.7. Koncert Synestezie - Úvodní performance Daniel Neumann, Patrick Franke, Emiter, Martin Blažíček, András Blazsek
26.6.20.7.25.6. Hlavní Galerie Jan Šrámek, Veronika Vlková: Nemusí se hned rozednít Kurátor: Jan Zálešák
21.6. Koncert Ora pro nobis a Oldřich Janota akustický koncert
18.6. Projekce Sejdeme se u Mangovníku Filmy o Indii Briana McKenzieho uvádí Marcus Bergner
16.6. Koncert Liz Allbee & Michael Vorfeld; Count Portmon elektroakustická improvizace
14.6. Prezentace Kralupy kóan - Tibor Szemző Poslední dopis Franze Kafky
14.6. Prezentace Lejsci, modřinky a modřiny diskuze k tématům projektu Trace the Tweet
10.6. Dílna SNUFF: Sonifikace bezdrátových sítí lektoři Viktor Mazon a Mario de Vega
8.6. Koncert Mario de Vega a Victor Mazón+host Vomit cut-up karaoke & nestabilní systémy
7.6. Performance Jérôme Noetinger, Xavier Quérel / Marcus Bergner, Marek Bouda Live cinema duo členů legendárních Metamkine a film-sound-poetry performance
1.6. Koncert 10. výročí Radioateliéru Paraneuro / Boca Loca Lab / Křest knihy Zvukem do hlavy a CD rAdioCUSTICA 2011 selected
28.5. Koncert Llorenç Barber, Monserrat Palacios: Hlas, zvony a Orloj snivců Koncert současné hudby. - Kostel sv. Jana Křtitele Na prádle Kampa Praha 1
19.5. Dílna Dílna elektronické hudby s Markétou Lisou, Janou Matulovou a Tomášem Dvořákem
19.5.15.6.18.5. Prezentace Trace the Tweet migrace, mimésis, koncilience:
17.5. Prezentace Tomáš Svoboda Večer Mediabaze.cz
15.5.15.6. Hlavní Galerie Bílá nástěnka Veronika Resslová
14.5. Performance Outer Scan / Zenial, VJMB
11.5. Koncert Alexandr Vatagin, Fabian Pollack Živý soundtrack k filmu Die Strecke (Max Neufeld, 1927)
3.5. Diskuse Revue Prostor Psychedelia Křest nového dvojčísla
26.4. Performance Piča z hoven Live a/v projekt pro galerii Školská 28

Stránky