školská 28

komunikační
prostor

Newsletter

Přihlásit se k odběru Newsletter feed

Vyhledávání

Výzva

VÝZVA VÝTVARNÍKŮM A DALŠÍM VIZUÁLNÍM TVŮRCŮM

8.8.15.9.
St 2.8. - 9:15

VÝZVA VÝTVARNÍKŮM A DALŠÍM VIZUÁLNÍM TVŮRCŮM
K ÚČASTI NA LETOŠNÍM ROČNÍKU CHARITATIVNÍ “AUKCE PRO TIBET”

My, kdo pod záštitou Linhartovy nadace organizujeme projekty, koncerty, výstavy, výuku jazyků a další kulturní a vzdělávací akce v rámci nově vznikající iniciativy Tibet Open House, vyzýváme tímto všechny spřátelené i nespřátelené umělce, tvůrce a diletanty, aby potlačili, nebo naopak vybičovali svá ega a neváhali poskytnout svá díla pro účely charitativní “Aukce pro Tibet”. Jedná se o dobročinnou dražbu uměleckých děl, jejímž tradičním zdrojem bývala do nedávna jen soutěžní přehlídka nezávislého výtvarného umění “Samorosti”. Další dražená díla poskytují tradičně také samy tibetské děti z dětské vesničky „TCV“ v Gopalpuru v Indii, na jejíž přímou podporu jsou také veškeré aukcí získané prostředky určeny.

Školy a dětské vesničky “TCV” jsou domovem a útočištěm v indickém exilu žijících dětí, například z Tibetu, a poskytují jim v nelehké situaci náhradu domova a rodiny, jakož i kvalitní vzdělání a sociální zázemí. I přes velikou snahu všech, kdo s dětmi v tomto systému internátních škol pracují, se však prostředků, jež jsou k materiálnímu zabezpečení jejich snah nutné, dlouhodobě nedostává.

Tak neváhejte otevřít svá srdce a zviditelnit se a zároveň tím pomoci tam, kde je toho nejvíce třeba! Pamatujte, že každá koruna, kterou vaše dílo vydělá, může na druhé straně světa pomoci osiřelému dítěti udělat jeden krok do života!
Svá díla můžete přinést k nám do Tibet Open House/Komunikační prostor Školská 28
v termínu 8.8. - 15.9.2017 16-18 hod.
Pro bližší informace o předání nás kontaktujte na: info@tibetopenhouse.cz